©2019 by Excellent English. Proudly created with Wix.com

Angielski z naklejkami od www.fiszki.pl- recenzja produktu


Nazwa produktu: Angielski z naklejkami + kolorowanką

Link: https://www.fiszki.pl/jezyki/angielski/pozostale/produkt,angielski-z-naklejkami,71611444,1.html

Cena: 8,99 zł (obecnie w promocji, cena standardowa 14,99 zł)

Choć nie za często mam okazję do recenzowania produktów językowych, za każdym razem robię to z największą przyjemnością :) Tak jest też i tym razem, ponieważ spotkałem się z produktem uniwersalnym, który spodobał się mi, mojej żonie, a nawet dwuletniej córeczce. Ba! Mogę śmiało powiedzieć, że ta ostatnia wręcz pokochała taki sposób spędzania wolnego czasu. Chcecie się dowiedzieć, dlaczego? Czytajcie dalej :)


Dla każdego rodzica nie powinna być to żadna niespodzianka, kiedy jego dziecko zaczyna się bawić naklejkami... i również nie jest zdziwiony tym, że to samo dziecko po 2 godzinach nadal nie przestaje się nimi bawić :) Tak było też w moim przypadku. Kiedy Fiszki wysłały do mnie kilka opakowań naklejek (w każdym znajdują się aż 72!), odłożyłem 2 z nich dla swojej córki. No i się zaczęło! A ja miałem przy tym podwójną korzyść, ponieważ oprócz wspaniałej zabawy miałem też okazję ćwiczyć z nią podstawowe angielskie słowa.


Żebyście tylko nie pomyśleli o mnie źle... :) Uczę angielskiego już od kilku lat, ale nie jestem zwolennikiem wypuszczania dwuletnich dzieci na kursy angielskiego w szkołach językowych, jak robią to niektórzy rodzice. Natomiast uwielbiam wplatać różne angielskie frazy czy słowa w nasze codzienne rozmowy i jednocześnie obserwować, jak w trakcie zabawy taka nauka przynosi największy skutek.Opis produktu


Tak jak wspomniałem powyżej, każde opakowanie składa się z 72 naklejek. Każda z nich ma obrazek odpowiadający danemu wyrażeniu, a pod każdym obrazkiem znajduje się angielskie słowo. W lewym górnym rogu widnieje polskie tłumaczenie, które ułatwia naukę zapamiętywanie.


Dla nieco większych dzieci przewidziana została książeczka zawierająca wszystkie obrazki z naklejek. Czyż to nie wspaniałe?! :) Rodzicom 3 lub 4 latków może się to spodobać, ponieważ to idealny wiek na rozwijanie talentów artystycznych. Pod każdym obrazkiem w kolorowance widnieją puste pola do wypełniania angielskich słów. Tak więc Fiszki zadbały również o nieco starsze dzieci tak, żeby każde znalazło coś dla siebie, a przy okazji, zapoznało się z podstawowym angielskim słownictwem.

Zdjęcie z oficjalnej strony www.fiszki.pl

No i zaczyna się cała zabawa! Wystarczyło jedynie otworzyć opakowanie z naklejkami, a po sekundzie córka rzuciła się do odklejania ich i szukania odpowiednich przedmiotów w domu:


Możecie uwierzyć, że wszystkie naklejki zostały rozdystrybuowane po domu w ciągu 30 minut? :)


Mamy szczęście, że naklejki prezentują niemalże wszystkie podstawowe przedmioty, które znajdą się w każdym domu: mydło, szczoteczka do zębów, nożyczki czy ołówek. Tutaj zdjęcie z naklejką prezentującą odkurzacz (ang. vacuum cleaner):


No i w efekcie wszystko jest oklejone :)


Znalazły się też naklejki na pieprz i sól:


I spokojnie: nie musiałem podawać dwulatce ostrego noża. Wystarczył ten zabawkowy ;)


Co myślicie o takiej formie spędzania wolnego czasu, zwłaszcza podczas przymusowego siedzenia w domu? :) Ja polecam!

10 wyświetlenia